Dobry czy zły Ryanair?

Wydarzenia, spotkania, imprezy, szkolenia.

Moderator: PZL Belfegor

Awatar użytkownika
Shifti
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: Poznań

Dobry czy zły Ryanair?

Post autor: Shifti »

Witam. Wpisałem w aztecową szukajke Ryanair i nic podobnego nie wybiło więc...
Konkretnie mam na myśli podróżowanie w/w liniami lotniczymi.
Spotkałem się z wieloma wypowiedziami na ten temat i niestety 2/3 z nich były negatywne.
Oczywiście mogą się czuć urażone osoby, nie mające w sobie nic z "kultury latania", które wchodzą pijane na pokład, sięgają zaraz po touchdownie po bagaż, czy wyżywające się na stewkach, ponieważ za wodę trzeba zapłacić i to sporo (w końcu to tanie linie). Przykładów jest więcej i nie ma się co dalej w nie zagłębiać, bo trzeba by założyć nowy wątek.
Sam dzięki nim zwiedziłem pół europy i nie mam, żadnych zastrzeżeń co do obsługi, komfortu czy czegokolwiek.... Zawsze na czas i na dodatek w nowym 738.

Jakie są wasze odczucia? Czy Ryanair to coś więcej niż linie lotnicze czy badziewna linia dla mas? Liczę na dyskusję :D Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ivoo
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: Ivoo »

Ja kiedyś latałem Ryanair z EPGD do ESKN i muszę powiedzieć że cienko bardzo cienko :/ Raz miałem nawet taki przypadek to było dokładnie 4 lata temu miałem booking z ESKN - EPGD powrót wszystko wydrukowane pięknie przyleciałem do Polski urlop odbębniłem znajomy zawiózł mnie na lotnisko bo trzeba mi wracać a tu co. Babeczka sprawdza dokumenty numer bookingu i mówi że samolot poleciał 2 dni temu :shock: :shock: i rozmawiaj z nimi w końcu olałem ich pojechałem na prom i skończyła się moja przygoda z Ryanair.

Pozdrawiam
"Prędzej złodziej przyzna się, że ukradł, niż profesor, że głupstwo powiedział."
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG Z390 TOMAHAWK, i5 9600K, 2x16GB dual, GTX1080, W10, P3D 4.5
ODPOWIEDZ